• Detail firmy

HOTEL PAŘÍŽ a. s.

Adresa

U Obecního domu 1
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63999188

Výrobky, činnosti

Hotelové a restaurační služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 195 195
Fax: +420 224 225 475
E-mail: sales@hotel-pariz.cz
WWW: www.hotel-pariz.cz

Kontaktní osoba

Ing. Antonín Brandejs - Předseda představenstva

JUDr. Jan Rath - Člen představenstva

Ing. Vladimír Hejduk - Člen představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pension Edvin

Provozujeme rodinný penzion ve vilové čtvrti Prahy 4, blízko metra Budějovická. Pokoje v našem penzionu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a satelitem, připojení k Wi-Fi je zdarma, jakož i parkování. Nabízíme teplé snídaně formou bufetu, které jsou zahrnuty v ceně pokoje. Fotogalerii a ceník naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat - rádi Vás ubytujeme!

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.

Zdeněk Hradil

Poskytujeme ubytování a parkování v rodinném domě blízko letiště Václava Havla v Praze 6 - Ruzyni. Na oploceném a uzamčeném prostoru můžete parkovat i dlouhodobě, nejen během ubytování. Naše služby zahrnují rovněž nonstop transfer z i na letiště.