• Detail firmy

SEMOT, spol. s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme servis elektromotorů všech typů na střídavý a stejnosměrný, prodej elektromotorů, prodej strunových sekaček a jejich pozáruční servis, převíjení všech typů motorů, opravy čerpadel a po dohodě i ostatních agregátů.

Adresa

Na Maninách 6
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45275254
DIČ:  CZ45275254

Výrobky, činnosti

Elektromotory, všeobecně

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 322 230
Mobil: +420 603 428 495
Fax: 222 328 785
E-mail: semot@email.cz
WWW: semot.webnode.cz

Kontaktní osoba

Miloslav Volf - Jednatel

Telefon: 222 322 183
E-mail: semot@email.cz

František Nouza - Jednatel

Další firmy v oboru

VDA - Výrobní družstvo autoprůmyslu

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem autobaterií pro všechny typy automobilů (osobní, nákladní, užitkové), motocykly, traktory, zemědělské a stavební stroje, motorové saně, sportovní lodě apod. Dále nabízíme trakční baterie, baterie do obytných vozidel, do dětských autíček, záložní zdroje a nabíjecí zdroje. Zajišťujeme rovněž montáž a servis autobaterií a odběr použitých baterií.

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.

REMKO s.r.o.

Naše firma zajišťuje prodej a pronájem s následnou montáží klimatizačního a vzduchotechnického zařízení. Specializujeme se na oblast chlazení - klimatizační stroje, vytápění - topidla a čerpadla a vysoušení - odvlhčovače