• Detail firmy

GATC - Global AmeriTech Company s.r. o.

Základní popis

Dodáváme systémy automatické identifikace pro sběr dat z výroby, skladové operace a mobilního prodeje. Nabízíme čárové kódy, RFID, Pick by Voice.

Adresa

Lužná 716/2
166 60 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14892006
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  60

Výrobky, činnosti

Výpočetní technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 234 701 010
Fax: +420 234 701 099
E-mail: is-cz@gatc.com
WWW: www.gatc.com

Kontaktní osoba

Ing. Milan Ludvík - Jednatel

Další firmy v oboru

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.