• Detail firmy

EXCALIBUR ARMY s. r. o.

Základní popis

Nabízíme likvidace nebezpečných odpadů, chemická ČOV Přelouč, zařízení na odstraňování kapalných odpadů kategorie N a O, doprava ADR, louhování, čištění IBC kontejnerů, čištění jímek a kanalizací. Vlastníme integrované povolení.

Adresa

Kodaňská 521/57
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64573877
DIČ:  CZ699003219

Výrobky, činnosti

Vojenské a policejní kožené vybavení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 469 775 100
E-mail: info@excaliburarmy.cz
WWW: www.excaliburarmy.cz

Kontaktní osoba

Zbyněk Blažek

Telefon: +420 777 741 439
E-mail: info@excaliburarmy.cz

Ivan Fišák - Jednatel

Ing. Petr Kratochvíl - Jednatel

Další firmy v oboru

Aston - služby v ekologii s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti ekologie. Provádíme likvidace nebezpečných odpadů, azbestu i recyklaci druhotných surovin. Zajišťujeme čištění kanalizace, revize jímek a nádrží, sanace a rekultivace starých zátěží.

Ing. Jiří Malina - M-CYKLUS

Nabízíme kompletní služby v oblasti skartace a likvidace dokumentů. Provozujeme sběrnu druhotných surovin se specializací především na papír, PE folie, CD či DVD. Zajišťujeme výkup, skartace a likvidace papíru, dokumentů CD a DVD i důvěrných dokumentů ve stupni 2.

Jaroslav Burdych

Věnujeme se výkupu cínu, cínových slitin, stěrů a odkapů. Veškeré slitiny cínu vykupujeme jakožto i další kovy například: železo, litina, měď, mosaz, hliník, bronz, zinek, barevné kovy a další. Po telefonické dohodě nabízíme odvoz a demontáž technologických celků a rozpalování materiálu u zákazníka.