• Detail firmy

AUREUS s.r.o.

Základní popis

Velkoobchodní a maloobchodní prodej golfového vybavení a numismatiky.

Adresa

Na Labišti 530
530 09 Polabiny

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49286609
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  4
  • Služby
  • Import

Výrobky, činnosti

Sportovní potřeby a vybavení.

Velkoobchodní a maloobchodní prodej golfového vybavení a numismatiky.

Kontaktní údaje

Mobil: 775 088 407
Fax: 466 501 573
E-mail: judrhromadka@volny.cz
E-mail: skymax@skygolf.cz
WWW: www.skygolf.cz

Kontaktní osoba

JUDr. Karel Hromádka - Jednatel

Další firmy v oboru

TRIGI, s.r.o.

Vyrábíme technické tkaniny ze lnu, bavlny a juty. Náš sortiment dále tvoří bavlněné plachtoviny a stanovky, malířská plátna, velkoprostorové stany a párty stany, textilní haly, atypická zastřešení, plachty a autoplachty, poštovní pytle a obaly. Na kompletní nabídky se můžete podívat na našich webových stránkách.

Kreativní svět s.r.o.

Zabýváme prodejem výtvarných a kreativních potřeb. Jsme výhradním distributorem značky STAEDTLER FIMO pro Českou rep. a Slovensko. Dále výhradně zastupujeme značky EULENSPIEGEL - barvy na obličej a tělo a CLEOPATRE - výtvarné materiály. Dodáváme FIMO, profesionální, hobby a obličejové barvy, ekologická lepidla, prstové a temperové barvy, inkousty, křišťálové pryskyřice, pastelky, voskovky atd.

Zdeněk Hrubý - HC compact

Specializujeme se na výrobu a prodej vybavení pro fitness, aerobic a domácí posilovny. Dodáváme rovněž vybavení do nemocnic a rehabilitačních zařízení. Jsme autorizovaným prvním a největším prodejcem společnosti KETTLER v ČR. Na zboží poskytujeme 3-letou záruku včetně záručního a pozáručního servisu u zákazníka. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit!