• Detail firmy

SAVAS s.r.o.

Základní popis

Závod SAVAS Prefa Hýskov se specializuje na výrobu stopních panelů, filigránů, atypických schodišťových ramen, podest, balkónů, trámů a sloupů. Výrobky se zde vyrábějí dle projektové dokumentace do hmotnosti osmi tun.

Adresa

Pražská 87/24
266 01 Beroun

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  00663891

Výrobky, činnosti

Betonové zahradní prvky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 611 501
Telefon: +420 311 621 382
Telefon: +420 311 611 500
E-mail: info@savas.cz
WWW: www.savas.cz

Pobočky

SAVAS spol. s r. o.
T.G.Masaryka 747
289 03 Městec Králové

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Martin Štrupl

Specializujeme se na ochranu a hydroizolaci železobetonových konstrukcí, střešních parkovišť, teras a balkonů, lávek, jímek a bazénů. Pracujeme s přímopochozí a pojížděnou hydroizolací. Provádíme sanace železobetonových konstrukcí, realizujeme průmyslové podlahy, leštěné betony, broušení betonů a prodej materiálů CPD.

STAVBY Karpíšek s.r.o.

Jsme česká stavební firma zabývající se kompletní dodávkou průmyslových podlah a betonových staveb se specializací na železobetonové monolitické konstrukce a zemní práce. Naší zvláštností je unikátní systém rekonstrukce silážních žlabů. Zajistíme kompletní servis v průběhu realizace zakázky vč. zpracování projektové dokumentace a statických výpočtů, to vše k Vaší plné spokojenosti.

B E S s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních komunikací, inženýrských sítí a mostů. Nabízíme zimní a letní údržbu silnic, výrobu a prodej obalovaných směsí, betonových směsí či drceného kameniva. Nabízíme prodej stavebního materiálu. Zajišťujeme výstavbu ekologických staveb.