• Detail firmy

Šrajer Marek

Základní popis

■prodej osvětlovací, led a zvukové techniky, světelné zdroje, spotřební zboží, hudební nástroje, hudební literatura, výrobníky, konstrukce a další..

Adresa

U kasáren 1377/III.
293 01 Mladá Boleslav

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67421610

Výrobky, činnosti

■prodej osvětlovací, led a zvukové techniky

prodej osvětlovací, led a zvukové techniky, světelné zdroje, spotřební zboží, hudební nástroje, hudební literatura, výrobníky, konstrukce a další..

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 330 990
Telefon: +420 602 389 341
Fax: +420 326 330 990
E-mail: info@sramus.cz
WWW: www.sramus.cz
Další firmy v oboru

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.

Member, s.r.o.

Firma zajišťuje zakázkové zpracování plastů a reklamu. Zpracováváme polykarbonát, plexisklo, PVC, PET-G, A-PET, PE, PP, PA a další. Reklamy nabízíme venkovní, vnitřní, stojany, polepy automobilů, filmové kulisy, aj. Další činností je kovovýroba. Pro kompletní služby v kovovýrobě, disponujeme profesionálně zařízenou kovodílnou. Veškeré informace o našich činností najdete na našich www stránkách.

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.