• Detail firmy

Neumann Pavel

Základní popis

Prodej ručně ražených replik antických a středověkých mincí a šperků ze zlata, stříbra a cínu. Malosériová zakázková ražba mincí a medailí z obecných a drahých kovů. Nabídka ručně ražených replik vzácných historických mincí.

Adresa

Podbělová 2721/12
628 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68725078

Výrobky, činnosti

Prodej ručně ražených replik

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 212 030
E-mail: sales@antiquanova.com
WWW: www.antiquanova.com/index.cz.htm
Další firmy v oboru

DG Tip, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej reklamních a dárkových předmětů. Nabízíme kalendáře, diáře, psací potřeby, textil, elektroniku a různé drobné dárky, které u nás můžete nechat opatřit potiskem. Zabýváme se také tiskem průmyslových dílů.

MARAIS, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prezentace firem - reklamní kampaně, reklamní tiskoviny a akce. Organizujeme firemní akce a teambuildingy na míru, pronajímáme lodě a jachty po celém světě a zajišťujeme kapitánské a jachtingové kurzy.

HEDA export-import, spol. s r. o. - dřevěné hračky a loutky

Nabízíme velkoobchodní a maloobchodní prodej českých dřevěných hraček, loutek, maňásků, loutkových divadel, didaktických pomůcek Montessori, bytových a módních doplňků a smaltovaných šperků. Hlavním sortimentem jsou loutky všech velikostí a materiálů, pohádkové i známých postaviček Spejbla, Hurvínka a Máničky vyráběné v licenci a se souhlasem Divadla Spejbla a Hurvínka v Praze.