• Detail firmy

Jakobara, s.r.o.

Základní popis

Prodáváme nábytek vycházející z tradic zemí Asie jako je Thajsko, Japonsko a evropského středomoří. Nabízíme stoly, židle, kožené sedačky a komody.

Adresa

Družstevní 442
753 01 Hranice

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26929040

Výrobky, činnosti

Nábytek.

Prodáváme nábytek vycházející z tradic zemí Asie jako je Thajsko, Japonsko a evropského středomoří. Nabízíme stoly, židle, kožené sedačky a komody.

Kontaktní údaje

Mobil: 774 440 506

Kontaktní osoba

Jaromír Kohout - Jednatel

Další firmy v oboru

František Měsíc - STOLAŘSTVÍ

Zaměřujeme se na výrobu nábytku, dveří a vrat na zakázku. Dále vyrábíme kuchyně, ložnice, vybavení do jídelen a barů. Našim zákazníkům poskytujeme tvorbu návrhů a veškeré dodávky jsou včetně odborné montáže. Zaměřujeme se na Olomoucký kraj.

Martin Mach

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku a kuchyňských linek z masivu. Dále vyrábíme dřevěné dveře (interiérové i exteriérové), vrata, zárubně, dřevěná okna (kastlová, špaletová, eurookna) - vše dle Vašich požadavků. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.

Petr Fruhwirt

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od r. 1990. Naší specializací jsou kuchyně na míru. Dále vyrábíme vestavěné skříně, obývací stěny, postele, stoly, kancelářský nábytek, nábytek pro školy a zdravotnická zařízení. Pracujeme s kvalitními materiály, výrobu realizujeme dle návrhu zákazníka, po dohodě návrh zhotovíme my. Součástí služeb je doprava, montáž a servis, okrajově i renovace nábytku.