• Detail firmy

El nino parfum, s.r.o.

Základní popis

*náš internetový obchod nabízí pouze originální značkové parfémy

Adresa

Pražská 1816
509 01 Nová Paka

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25292285

Výrobky, činnosti

internetový obchod

*náš internetový obchod nabízí pouze originální značkové parfémy:Burberry,Bvlgari,Calvin Klein,Davidoff,DKNY,Dolce & Gabbana,Giorgio,Armani,Gucci

Kontaktní údaje

Telefon: +420 493 599 063
Mobil: 608 555 533
Fax: +420 493 599 063
E-mail: info@elnino.cz
WWW: www.elnino-parfemy.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Bařina - Jednatel

Luboš Polívka - Jednatel

Další firmy v oboru

FM SERVIS TRUTNOV, s.r.o.

Nabízíme komplexní stěhovací služby jako je stěhování bytů, firem, kanceláří, trezorů a dalších objektů. Zajišťujeme kompletní hygienu objektů jako jsou pravidelné denní úklidy, generální úklidy nebo úklidy po provedení stavebních či malířských prací, včetně prodeje úklidové techniky. Také se zabýváme osobní dopravou a přepravou majetku. Malujeme interiéry v různých objektech.

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.