• Detail firmy

NEJEZ stavebně zámečnické práce spol. s r.o.

Základní popis

Dodávky a montáže stavebně zámečnických prvků pro stavby.

Adresa

Braníškov 66
664 71 Braníškov

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60732679
DIČ:  CZ60732679
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  30

Výrobky, činnosti

Hliníkové fasády

systém "Schüco"

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 243 008
Mobil: +420 603 519 719
E-mail: kovo@nejez.cz
WWW: www.nejez.cz

Kontaktní osoba

Aleš Nejez - Jednatel

Mobil: +420 603 519 719

Radek Nejez - Jednatel

Další firmy v oboru

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.

GIOMETAL s.r.o.

Věnujeme se zakázkové kovovýrobě a produkci vzduchotechnických komponentů a potrubí. Nabízíme služby pálení CNC plazmou, lisování kovů a výroby výlisků, svařování oceli (MIG/MAG, TIG, AUTOGEN) a povrchové úpravy kovů - práškové lakování, žárové zinkování, galvanické zinkování, cínování, fosfátování, niklování, chromování a černění.