• Detail firmy

IMAGE CONSULTING CENTRE

Adresa

Radnická 11
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64278336

Výrobky, činnosti

Image poradenství, vizážisté

komplexní služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 542 214 556
Telefon: +420 542 212 346
Fax: +420 542 214 556
E-mail: icc@mbox.vol.cz
WWW: www.volny.cz/icc_image

Kontaktní osoba

Luďka Kamenská

Další firmy v oboru

NOSOVA TISKÁRNA

Polygrafickou výrobou se zabýváme již od roku 1991. Poskytujeme kompletní tiskařské služby, od grafických návrhů a zpracování až po zajištění dopravy. Mezi naše činnosti patří: ofsetový tisk, digitální tisk, velkoplošný tisk, knihtisk, řezaná grafika – plotr, potisk reklamních předmětů, výroba CTP desek apod. Tiskneme letáky, prospekty, vizitky, malovací kalendáře (dětské, narozeninové).

MARAIS, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prezentace firem - reklamní kampaně, reklamní tiskoviny a akce. Organizujeme firemní akce a teambuildingy na míru, pronajímáme lodě a jachty po celém světě a zajišťujeme kapitánské a jachtingové kurzy.

STANDS AND DESIGN s.r.o.

Kreativní design studio se zaměřením na atypické i systémové veletržní expozice, design komerčních prostor i průmyslových výrobků. Ročně nakreslíme více než 150 expozic, z nichž je velká část k vidění na českých i zahraničních veletrzích. Součástí zakázky může být i výrobní dokumentace. Poskytujeme praxi studentům architektury a designu.