• Detail firmy

SALLEKO, spol. s r.o..

Základní popis

Zaměřujeme se na stavební činnost. Provádíme lešenářské práce. Montujeme pojízdné, speciální, fasádní a prostorová lešení. Prodáváme lešení.

Adresa

Cyrilometodějská 15
674 01 Třebíč

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46990020
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  120
Roční obrat:  60000000

Výrobky, činnosti

Lešení a příslušenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 568 824 088
Mobil: +420 602 549 696
E-mail: krejcova@salleko.cz
E-mail: salleko@salleko.cz
WWW: www.salleko.cz

Kontaktní osoba

p. Krejčová - Majitel

Ing. Alois Pokorný - Jednatel

Další firmy v oboru

COUNCIL Český Krumlov s.r.o.

Firma Dřevostavby COUNCIL se specializuje na výstavbu energeticky úsporných přízemních dřevostaveb s difuzně otevřenou nebo uzavřenou konstrukcí. Realizujeme dřevostavby v různém stupni rozestavěnosti, na klíč, ale zároveň poskytujeme službu dřevostavby svépomocí. Nabízíme kvalitní práci a nadstandardní komunikaci s klientem.

LIVE image, s.r.o.

Realizujeme stavební práce všeho druhu včetně malířských a štukatérských služeb. Montujeme sádrokartony, zateplujeme fasády a provádíme kompletní stavby domů na klíč. Zabýváme se návrhy a následnou realizací interiérů ve spolupráci s architekty.

Zbyněk Vejvoda

Věnujeme se zateplování budov. Provádíme veškeré stavební práce v součinnosti s pracemi řemeslnými - zajistíme komplexní výstavbu průmyslových objektů, bytových a rodinných domů, obchodních prostor. Rekonstruujeme části budov, bytová jádra, pracujeme se sádrokartonem. Provozujeme autodopravu užitkovým vozem.