• Detail firmy

MALBY - NÁTĚRY

Základní popis

Nátěry fasád. Průmyslové nátěry.Otryskování konstrukcí ocelové konstrukce.Malby - interiéry, exteriéry a reprezentativní prostory.

Adresa

Národních hrdinů 22
690 02 Břeclav

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25548204
DIČ:  CZ25548204
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  11

Výrobky, činnosti

Otryskování konstrukcí

ocelové konstrukce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 519 324 028
Mobil: +420 602 746 200
E-mail: ma.na@tiscali.cz
Další firmy v oboru

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.

Solid Brno, s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou strojírenskou výrobou. Specializujeme se na CNC soustružení a frézování, jako doplňkové služby provádíme rovněž radiální nýtování, dělení materiálu, měření na souřadnicovém měřícím přístroji Mitutoyo Crysta Apex S574, drobnou montáž a v kooperaci také tepelné a povrchové úpravy. Disponujeme 15 CNC stroji: 9 soustruhů, 5 frézek, 1 pila. Reference naleznete na stránkách firmy.

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.