• Detail firmy

s.N.E.T., s.r.o.

Základní popis

Provádíme supersonické tryskání, klasické tryskání tlakovou vodou i suchou cestou, chemické čištění, mechanickou přípravu povrchu a mobilní tryskání

Adresa

Jenišov 14
362 11 Jenišov

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18227015
DIČ:  CZ18227015
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  45
Roční obrat:  30000000

Výrobky, činnosti

Mobilní tryskání

Kontaktní údaje

Telefon: +420 353 560 101
Mobil: +420 602 444 886
E-mail: snet.eko@iol.cz
WWW: www.snetsro.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Švejda - Jednatel

Přemysl Schafferhans - Jednatel

Další firmy v oboru

Jiří Dlouhý

Provádíme zámečnické a truhlářské práce. Vyrábíme vrata, zábradlí, schodiště, ploty, mříže, ocelové konstrukce, přístřešky či pergoly.

1. TOUŠEŇSKÁ s. r. o.

Hlavní oblasti naší činnosti jsou: - práškové lakování - zakázkové tryskání - výroba a prodej tryskacích zařízení Naše prášková lakovna disponuje jednou z největších komorových pecí v ČR. Tryskáme pro předúpravu i pro dekorativní účely. Výroba pneumatických tryskací zařízení zahrnuje celý možný sortiment, od malých kabin, přes volné tryskání až po tryskací komory a řízené stroje.

DŘEVO ŠIGUT, s.r.o.

Prodáváme suché truhlářské a stolařské řezivo. Nabízíme OSB desky, obkladové smrkové palubky, plotovky apod. Prodáváme také štípané palivové dřevo. Nabízíme Vám také výrobu zahradního nábytku z masivu. Vyrábíme kvalitní sedací lavice a židle z masivu pro venkovní posezení. Působnost: Ostrava, Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor, Frenštát, Valašské Meziříčí, Rožnov p.R., Frýdek Místek, Hranice.