• Detail firmy

Libor Kudláček

Základní popis

Provádíme ořezávky stromů, shazování sněhu ze střech, opravy klempířských prvků, nátěry a veškeré práce ve výškách pomocí montážních plošin s výškovým dosahem 21m. Dále rekonstrukci střech, stavební, bourací, zemní a demoliční práce. Pronájem plošin.

Adresa

Bělotín 12
753 64 Bělotín

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14620227
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dále rekonstrukci střech, stavební, bourací práce.

Opravy klempířských prvků, nátěry a veškeré práce ve výškách pomocí montážních plošin s výškovým dosahem 21m. Dále rekonstrukci střech.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 612 349
E-mail: strechy.kudlacek@seznam.cz
WWW: www.plosinykudlacek.cz

Kontaktní osoba

Libor Kudláček - Majitel

Mobil: +420 607 168 491

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

KRAZZER s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti odpadového hospodářství. Provozujeme kanalizace a čističky odpadních vod. Poskytujeme poradenství v oblasti ekologie a provádíme audity nebo zkoušky těsnosti jímek a kanalizací. Likvidujeme odpad, zajišťujeme vývoz žump a septiků. Vykupujeme suroviny jako je olej, železo a barevné kovy, papír a plasty.

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.