• Detail firmy

EUROLINE BOHEMIA spol. s r.o.

Základní popis

Poskytujeme typové projekty rodinných domů a bungalovů - 620 projektových řešení. Katalog rodinných domů s DVD, projektové studie, projekty pro ohlášení, pro stavební povolení a realizaci stavby.

Adresa

Tř.Generála Píky 3
613 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25532383
DIČ:  CZ25532383
Rok založení:  1998

Výrobky, činnosti

Rodinné domky - projekty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 245 114
Telefon: +420 545 245 198
Fax: +420 545 245 114
E-mail: info@euroline.cz
WWW: www.euroline.cz

Kontaktní osoba

Ing. Radim Fojtík - Jednatel

Další firmy v oboru

DaL tisk, s.r.o.

Provozujeme tiskárnu v Brně, která se specializuje na ofsetový tisk. Zaměřujeme se na tisk plakátů, letáků, brožur apod. Zajistíme reklamní tiskoviny a propagační materiály nejen pro firmy z okolí Brna, ale i z celé České republiky. Kontaktujte nás se svými požadavky.

GEPARD INTERNATIONAL, s.r.o.

Specializujeme se na barevný málonákladový a velkoformátový tisk. Zajišťujeme vysoce kvalitní tisk vizitek, diplomek, plakátů, oznámení, samolepek a jiných tiskovin. Věnujeme se rovněž personalizaci, laminaci či knihařství. Díky tiskovým technologiím a velkému množství různých materiálů, které používáme, tiskneme v nejvyšší kvalitě. Rádi Vás o tom přesvědčíme. Neváhejte se na nás obrátit.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.