• Detail firmy

EURO-KOFI, společnost s r.o.

Základní popis

Nabízíme euro závěsy na manipulaci se všemi typy palet. Euro závěsy slouží pro manipulaci s paletami zdvihacím zařízením s hákem.

Adresa

Horní Stropnice
373 35 Horní Stropnice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49017900
DIČ:  CZ49017900

Výrobky, činnosti

Závěsy na palety

Kontaktní údaje

Telefon: +420 386 327 059
Telefon: +420 386 327 101
Fax: +420 386 327 146
E-mail: euro-kofi@volny.cz
WWW: www.euro-kofi.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Dvořák - Jednatel

Václav Mikeš - Jednatel

Mgr. Jiří Dvořák - Jednatel

Další firmy v oboru

Zámečnictví - Návara

Provozujeme zámečnictví a zakázkovou kovovýrobu. Vyrábíme ocelové konstrukce a rámy, kovové ploty, brány, zábradlí, mříže a další prvky. Věnujeme se CNC obrábění a uměleckému kovářství.

"Firma Codogni " Sp. j.

Specializujeme se na výrobu ocelových koulí pro broušení médií. Od samého počátku je cílem podnikání je navázání obchodních kontaktů doma i v zahraničí. Uvedení první kroky Naše firma se zabývá obchodem v širokém rozsahu výrobků z oceli. Náš vlastní vozový park, což nám umožňuje dodávat zboží v jakémkoliv požadovaném místě.

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.