• Detail firmy

ROSS Holding a. s.

Základní popis

Montáže silnoproudých a slaboproudých zařízení, výroba rozvaděčů, měření a regulace, projekce elektra a telekomunikačních sítí.

Adresa

Jihlavská 893
580 01 Havlíčkův Brod

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25259741
DIČ:  CZ25259741
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  300
Roční obrat:  420000000

Výrobky, činnosti

Technické zařízení budov

Kontaktní údaje

Telefon: +420 569 476 210
Fax: +420 569 486 224
E-mail: info@ross.cz
E-mail: strykovaz@rosshb.cz
E-mail: jaroslav.zich@ross.cz
WWW: www.ross.cz

Kontaktní osoba

Roman Stryk - Předseda představenstva

František Fiala - Ředitel

Další firmy v oboru

MICROTECH CZ s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti dodávky a montáže bezpečnostních a řídicích systémů. Nabízíme integrované hotelové systémy, protipožární systémy na míru, elektronické bezpečnostní systémy, instalace elektrorozvodů, servis a revize elektro zařízení, přístupové systémy, projekce slaboproudu a silnoproudu, nouzové zvukové systémy, vnější a vnitřní silnoproudé rozvody, požární ucpávky apod.

HŮLA & HRALA ELEKTROTECHNIKA

Zabýváme se kompletními službami v oboru elektroinstalace. Zajišťujeme realizace elektroinstalace, opravy elektroinstalace, zabezpečovací systémy ochrany majetku, centrální vysavače na míru, opravy elektromotorů, převíjení elektromotorů, opravy elektronářadí, instalace hromosvodů a uzemnění na zakázku. Nabízíme prodej elektro materiálu.

ELVEMA s.r.o.

Společnost Elvema provádí komplexní elektroinstalace na území celé České republiky. Zajišťujeme tyto služby: výroba rozvaděčů, slaboproudá elektroinstalace, projektová dokumentace elektro, automatizace, měření a regulace, elektroinstalace VN a NN.