• Detail firmy

BRKA, s.r.o.

Základní popis

Úsporné vytápění hal - plynové infrazářiče a teplovodní sálavé panely. Dále prodej a pronájem zdvihací a přístupové techniky - montážní plošiny, stavební výtahy, šikmé výtahy, pojízdné lešení, hliníkové žebříky. podestové žebříky.

Adresa

Nepasice 90
503 46 Třebechovice pod Orebem

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25919288
DIČ:  CZ25919288
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  4
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Pojízdné lešení, montážní plošiny, stavební výtahy

Pojízdné skládací lešení, profi hliníkové žebříky a podestové žebříky KRAUSE, stavební výtahy a vrátky BÖCKER, šikmé výtahy, hydraulické výtahy PAUS

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 593 068
Mobil: +420 603 498 051
Fax: +420 495 593 068
E-mail: info@brka.cz
E-mail: brka@brka.cz
WWW: www.brka.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Brát - Jednatel

Ing. Dagmar Brátová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Latyn, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje dodávky diamantových a brusných nástrojů, diamantových řezacích strojů, drtičů polystyrenu, badií na beton, zařízení pro svařování PE potrubí a dalších zařízení určených pro stavitelství. Provádíme rovněž plasmové řezání CNC HiTec. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

SINTOP s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na služby v oblasti voda - topení - plyn. Zajišťujeme dodávky a montáže ústředního vytápění, plynu, zdravotní techniky a servis plynových spotřebičů. Působíme v regionu východních Čech. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

FLEXCO - Ing. Zdeněk Kotner

Specializujeme se na výrobu gumových dopravníkových pásů. Nabízíme gumové dopravníkové pásy na sypké hmoty, uhlí, sklo, kámen. Výrobu gumových dopravníkových pásů zajišťujeme v Milíně u Příbrami. Zaměřujeme se především na dodávky pro Středočeský, Jihočeský a Plzeňský kraj, ale samozřejmě i pro další regiony po celé ČR.