• Detail firmy

BARKOTEX PRAHA spol. s .r. o.

Základní popis

Vítejte na stránkách společnosti Barkotex, která se již od roku 1991 zabývá dodávkou a odbornou montáží podlahových krytin. Na českém trhu výhradně zastupujeme americké výrobce celoplošných koberců firmy Shaw Industries a Clayton Miller...

Adresa

K Ryšánce 1668/16
147 54 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  43003788
DIČ:  CZ43003788
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  17

Výrobky, činnosti

Podlahové krytiny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 443 350
Fax: +420 241 443 351
E-mail: ondraj@barkotex.cz
WWW: www.barkotex.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Jauernig - Jednatel

Další firmy v oboru

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.

PRAGAKOM, spol. s r.o.

Dodáváme výrobky z polypropylenu - plastové kontejnery pro medicinální a jiný škodlivý odpad, kancelářské potřeby, obaly a další. Dovážíme produkty z přírodního kamene. Distribuujeme přírodní kosmetiku. Výroba kancelářských potřeb z komůrkového polypropylenu. Výroba tvarových obalů z polypropylenu. Zajišťujeme výrobu dvoučlánkových kontejnerů typu 303 G.

Plancher s.r.o.

Specializací společnosti je pokládka podlahových krytin (vinyl, dřevo, lamino, PVC) a zakázková výroba nábytku. Posuvné dveře, interierové a vstupní dveře, půjčovna brusek.