• Detail firmy

ELEKTROINVEST STRAKONICE, s. r. o.

Základní popis

Nabízíme projektovou a inženýrskou činnost ve výstavbě v oboru elektro-silnoproud.

Adresa

Katovická 175
386 01 Strakonice

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25185969

Výrobky, činnosti

projekční a inženýrská činnost v oboru elektro

Kontaktní údaje

Telefon: +420 383 321 164
E-mail: strakonice@elektroinvest.net
WWW: www.elektroinvest.net

Kontaktní osoba

Milan Brejcha - Jednatel

Další firmy v oboru

Dřevostavby Štika s.r.o.

Stavíme a projektujeme dřevostavby. Postavíme a navrhneme malou pergolu, altán, chatku nebo rodinný dům. Specializujeme se na dodání a montáž dřevěné konstrukce, která je tradičně tesařsky vázána, ovšem při použití moderní technologie. Konstrukce dodáváme do fáze hrubé stavby tak, aby byl objekt plně funkční.

AVEMY s.r.o.

Zabýváme se projektováním, dozorováním, stavební fyzikou a realizací staveb. Našim zákazníkům poradíme s umístěním stavby na pozemku a navrhneme studii RD, BD, či haly včetně řešení interiéru, ať již prostorového či barevného. Součásti poskytovaných služeb je i projektová dokumentace, potřebná stavební povolení či prováděcí projekt. Vyřídíme Vám žádost na kotlíkovou dotaci.

NOCTA DESIGN s.r.o.

Zajišťujeme stavební dozor a služby koordinátora bezpečnosti práce na staveništi. V rámci stavebního dozoru kontrolujeme prováděné práce, soulad s PD a platnými předpisy, dodržování podmínek stavebního povolení, prověřování dodávek prací a přejímání dokončených dodávek. Koordinace BOZP na staveništi zahrnuje vypracování pánu BOZP, zpracování oznámení pro zadavatele, sledování prací na stavbě apod.