• Detail firmy

RETIS s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme služby v oblasti grafiky, tisku, webových prezentací a internetových obchodů. Nabízíme grafický návrh a tisk brožur

Adresa

Revoluční 84a
794 01 Krnov

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49610325
DIČ:  359-49610325
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  8
Roční obrat:  12000000

Výrobky, činnosti

Vazby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 554 615 140
Fax: +420 554 615 141
E-mail: retis@krnov-city.cz
Další firmy v oboru

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

Jaroslav Strakoš

Nabízíme vám široký výběr kvalitního dřevěného nábytku z masivu. Naleznete u nás kompletní vybavení pro ložnice, obývací pokoje, jídelny, dětské a studentské pokoje. Dodáváme rovněž kavárenský nábytek a vybavení do hotelových a restauračních zařízení. Všechny naše výrobky jsou vyrobeny ze 100% masivu dřeva.

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.