• Detail firmy

2 ES, spol. s r.o.

Základní popis

Vyrábíme díly, komponenty a montážní celky pro automobilový průmysl a strojírenství, zároveň děláme ruční výrobu dekorativního skla.

Adresa

Pantočkova 90
380 01 Dačice

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60068116

Výrobky, činnosti

Kovovýroba, výkovky, obrábění

Dodáváme široký sortiment výkresových obráběných dílů. Naší specialitou jsou kulové čepy, objímky, závěsné čepy/hřídele, speciální šrouby.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 384 420 366
E-mail: 2es@2es.cz
WWW: www.2es.cz

Kontaktní osoba

Ivo Starka - Jednatel

Mobil: +420 602 724 109

Jan Starka - Jednatel

Ladislav Starka - Jednatel

Další firmy v oboru

Autoservis Božek

Zajišťujeme servis osobních automobilů všech značek do 3,5 tun, přípravu na STK, opravy disků, vyvažování kol a další služby autoservisu. Montujeme tažní zařízení a sklopné zařízení VAPOS. Prodáváme baterie a provádíme jejich údržbu. Věnujeme se rovněž opravám veteránů.

Roman Brabec

Hlavním zaměřením naší firmy jsou opravy vznětových motorů. Provádíme opravy, seřizování, kontroly, montáže a demontáže vstřikovacích čerpadel níže uvedených značek. Dále seřizujeme a vyměňujeme vstřikovací trysky, kontrolujeme předvstřiky, seřizujeme a opravujeme motory, kontrolujeme a vyměňujeme rozvody. Součástí poskytovaných služeb je rovněž diagnostika vozidel a prodej náhradních dílů.

HM-METAL s.r.o.

Specializujeme se na zpracování plechů a profilů. Provádíme pálení laserem, ohraňování, broušení, vrtání, svařování, ohýbání trubek apod. Zajišťujeme výrobu ve vysoké kvalitě za příznivé ceny. Realizované zakázky a strojový park, kterým disponujeme naleznete na stránkách firmy. Neváhejte nás kontaktovat!