• Detail firmy

Alexandr Dzurko

Základní popis

Zabývá se veškerou stavební činností to znamená: bourací a demoliční zemní práce, zednické práce, montáž plastových oken, zámkové dlažby a jiné, kvalita a rozumná cena.

Adresa

třída Tomáše Garrigue Masaryka 279
473 01 Nový Bor

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14849101
Rok založení:  1990
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

- bourací a demoliční zemní práce, zednické práce, montáž plastových oken, zámkové dlažby, a pod...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 736 411 981
E-mail: lexa111@email.cz

Kontaktní osoba

Alexandr Dzurko - Jednatel

Mobil: +420 721 732 496
E-mail: alialex@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MG STAV stavební, spol. s r.o.

Hlavní činností společnosti je výstavba rodinných domů do různých stádií rozestavěnosti, až po jejich celkové dokončení. Dále se zabýváme rekonstrukcemi rodinných domů včetně zateplení fasády, výměny oken, dveří, koupelen.

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

LUSTY spol.s r.o.

Nabízíme komplexní hydroizolační práce včetně fasádních systémů. Dále zajišťujeme dodávku vodorovných střešních plášťů a fasádních systémů, provádíme hydroizolace spodních staveb i střech. Dodáváme nosné konstrukce a průmyslové betonové podlahy. Působíme zejména v Liberci a okolí.