• Detail firmy

Zdeněk Hanuš

Základní popis

Výroba z nerezových materiálů či pro klasickou kovovýrobu a zámečnictví. Nabídka plechových částí komínových systémů i větracích mřížek.

Adresa

Vraňany 9
277 07 Vraňany

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12390666

Výrobky, činnosti

Nerezové výrobky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 315 691 318
Telefon: +420 315 691 147
Mobil: +420 737 704 221
E-mail: havracz@centrum.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Hanuš

Další firmy v oboru

HFH STROJNÍ ŘEPÍN s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu. Vyrábíme ocelové konstrukce, kovové regály, zábradlí, rampy, balkony a jiné ocelové části budov. Provádíme děrování profilů a povrchové úpravy kovů, jako je zinkování a lakování komaxitem. Používané strojní vybavení naleznete na našich webových stránkách, kde jsou i reference realizovaných zakázek.

KOVO REICH, s.r.o.

Specializujeme se na kovoobrábění a soustružení na CNC soustruhu s C osou. Soustružíme všechny druhy materiálů a zaměřujeme se na sériovou i kusovou výrobu. Věnujeme se frézování, řezání do průměru 250, kovoobrábění a drobnému frézování. Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a přáním.

SCHWARZ PUMPE s.r.o.

Společnost SCHWARZ PUMPE s.r.o. zajišťuje prodej, montáž, servis a opravy čerpadel. Dodáváme česká i zahraniční čerpadla, např. ISH Olomouc, SIGMA Lutín, KSB s.r.o. Praha, ALLWEILER SRN, Sterling SIHI Austria, BIA ČR, WILO Praha, IVAR CS, K+H Olomouc (čerpadla HCP). Nabízíme také pronájem čerpací techniky.