• Detail firmy

REKO s. r. o.

Základní popis

Vyrábíme a poskytujeme servis na dopravní a transportní pásy, elevátorové pásy, korečky, ploché, hnací a kulaté řemeny, teflony PTFE, pečící folie, těsnící manžety, těsnění, třecí obložení, krycí měchy (harmoniky).

Adresa

Husova 249
551 01 Jaroměř

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44499850
DIČ:  CZ44499850
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  50

Výrobky, činnosti

Vyrábíme a poskytujeme servis

na dopravní a transportní pásy,techniku,ploché hnací řemeny,kulaté řemeny, teflony PTFE, pečící folie,těsnící manžety,těsnění,třecí obložení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 491 840 012
Mobil: +420 739 036 036
Fax: +420 491 840 021
E-mail: odbyt@reko-sro.cz
E-mail: odbytpasy@reko-sro.cz
E-mail: navratilova@reko-sro.cz
WWW: www.reko-sro.cz

Kontaktní osoba

Milan Košťál - Jednatel

Věra Navrátilová - Jednatel

Mobil: 739 036 036
Další firmy v oboru

ZVU Kovárna a.s.

Společnost je stabilním a spolehlivým partnerem pro dodávku výkovků a hotových dílů pro strojírenskou výrobu. Produkty ZVU Kovárna a.s. jsou zejména: kované kroužky, rozválcované kroužky, ložiskové kroužky, zápustkové výkovky, hřídele, tyče, polotovary pro ozubená kola, součásti kotevních systémů mostů, díly do převodovek, motorů, spojek a pohonů. Kompletní produkty na našich webových stránkách.

Latyn, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje dodávky diamantových a brusných nástrojů, diamantových řezacích strojů, drtičů polystyrenu, badií na beton, zařízení pro svařování PE potrubí a dalších zařízení určených pro stavitelství. Provádíme rovněž plasmové řezání CNC HiTec. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

VAPOS spol. s r.o.

Jsme výrobcem výklopných i pevných tažných zařízení k osobním vozidlům. Vyvíjíme a navrhujeme technologie a obráběcí stroje. Produkujeme zakázkovou výrobu přesných strojírenských součástí a vlastních obráběcích center.