• Detail firmy

ALEF NULA a. s.

Základní popis

Zajištění distribuce informačních Cisco systémů a technologií. Poskytování služeb v oblasti školení, konzultací a auditů, návrhů řešení, správy sítí.

Adresa

U Plynárny 1002/97
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61858579
DIČ:  CZ61858579

Výrobky, činnosti

Konzultace a poradenství pro počítačová střediska

Kontaktní údaje

Telefon: +420 225 090 111
Fax: +420 267 090 999
E-mail: sales@alefnula.cz
WWW: www.alefnula.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milan Zinek - Předseda představenstva

Ing Pavel Mareš - Člen představenstva

Ing. Michal Kožíšek - Člen představenstva

Další firmy v oboru

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.

K & V ELEKTRO a.s.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem veškerého elektroinstalačního materiálu. Skladem tisíce položek, jako např. vodiče, jističe, vypínače, rozvaděče, zásuvky, svítidla, žárovky, kabely, topná technika a mnoho dalšího. Na trhu působíme již téměř 25 let a máme 10 poboček K & V ELEKTRO a.s. po České Republice. Zboží dopravujeme zdarma.

Jiří Kiszely

Nabízíme prodej a servis počítačů, příslušenství, spotřební materiál do tiskáren. Zabýváme se správou IT systémů ve firmách. Provádíme pravidelné i jednorázové servisní úkony. Zajišťujeme pozáruční opravy počítačů všech značek a notebooků zn. Acer, Toshiba, Asus, Fujitsu, Packard-Bell, HP, CompaQ. Vyměňujme LCD panely u všech notebooků. Věnujeme se rovněž instalacím optických sítí.