• Detail firmy

František Ženíšek

Základní popis

Návrhy interiérů a nábytku - Sektorové kuchyně, návrhy, dodávka, montáž, zn. GORENJE

Adresa

Palackého
312 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  11415606
DIČ:  CZ430609115

Výrobky, činnosti

Sektorové kuchyně

návrhy, dodávka, montáž, zn. GORENJE

Kontaktní údaje

Fax: 226 015 637
E-mail: zenisek.gorenje@inplus.cz
WWW: www.studiokuchyni.cz

Kontaktní osoba

František Ženíšek - Generální ředitel

Telefon: 377 326 840
E-mail: info@studiokuchyni.cz
Další firmy v oboru

DOMO - ELEKTRO, s.r.o.

Firma DOMO-elektro s.r.o. je oficiálním zastoupením Belgické značky spotřebičů DOMO pro Českou republiku. Dlouhodobě se věnujeme hlavně prodeji malých domácích elektrospotřebičů jako jsou domácí pekárny, mikrovlnné trouby, mixéry, váhy, vysavače, žehličky, fritézy a další. Disponujeme vlastním servisním zázemím a širokou nabídkou náhradních dílů a příslušenství.

Truhlářství DraMax s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství z masivu či lamina. Zajišťujeme výrobu kuchyňských linek, dřevěné schody a schodiště, dřevěné dveře, skříně na míru, půdní vestavby, dřevěné zahradní altány či dřevěné zábradlí. Provádíme repase nábytku a dveří.

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.