• Detail firmy

UNIVA BLÁHA, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme hydraulické nízkotlaké a vysokotlaké hadice. Dodáváme hydraulické šroubení, manometry, rychlospojky, spojky i ventily.

Adresa

Smrčenská 4129/18
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27670856

Výrobky, činnosti

Hydraulické hadice a prvky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 567 211 353
Mobil: +420 603 295 366
Fax: +420 567 211 353
E-mail: univablaha@volny.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Bláha - Majitel

Telefon: 603 295 366
E-mail: univablaha@volny.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SKELDO s.r.o.

Specializujeme se na dodávání kabelových spojek a koncovek pro silové kabely, smrštitelné trubky a smršťovací trubky, opravné manžety, smršťovací rozdělovací hlavy, smrštitené pásky, smrštitelné a nesmrštitelné kabelové příslušenství, lisovací a šroubové spojovače, kabelové nože a ořezávátka, stříhací a lisovací nářadí, stříhání DIN lišt a kabelových žlabů, trasovací kolečka, cupalové podložky aj.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.

AutoRing

Specializujeme se na internetový prodej autodílů a autodoplňků pro všechny značky aut. Naleznete u nás také nářadí a příslušenství pro zahradu. Pravidelně vytváříme nové akční nabídky, poskytujeme odborné poradenství a rychlé dodací lhůty.