• Detail firmy

REGIOINFO, spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme kompletní vedení účetnictví a daňové evidence a všeho, co k tomu patří, jak pro právnické subjekty, tak pro fyzické osoby.

Adresa

Jablonecká 31/8
460 01 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48290904
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  3
Roční obrat:  3500000

Výrobky, činnosti

Ekonomické poradenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 482 710 625
E-mail: regio@mbox.vol.cz
WWW: www.regioinfo.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladimíra Žďárská - Jednatel

Telefon: 603 521 803
Další firmy v oboru

O - CONSULT s.r.o.

Zabýváme se poskytováním služeb v oblasti účetnictví, auditů a poradenské činnosti spojené s daněmi. Daňové poradenství realizujeme ke všem druhům daní, všem subjektům, jak už podnikatelským, tak i nepodnikatelským. Více informací o službách naleznete na našich webových stránkách.

DEBERO s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví externí formou. Zajišťujeme personální a mzdovou agendu, zpracování účetnictví a daňové evidence, poradenství a přípravu k auditu. Služby jsou určeny zejména subjektům v lokalitě Boskovice a okr. Blansko.

ŠVARCOVÁ ALENA Ing.

Poskytujeme poradenství zavádění systému managementu a ochrany životního prostředí pro firmy. Nabízíme školení systému managementu, školení interních auditorů, zavádění systémů environmentálního managementu, udržování systému managementu, školení EMS a systému managementu BOZP, poradenství při interních auditech či realizaci závěrečného poradenského auditu.