• Detail firmy

RAŠELINA a.s.

Základní popis

Výroba a prodej pěstebních zemin, substrátů, granulovaných, kapalných i vodorozpustných hnojiv a travních směsí

Adresa

Na Pískách 488
392 18 Soběslav

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60071214
Rok založení:  1950
Počet zaměstnanců:  100

Výrobky, činnosti

Rašelina

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 521 244
Telefon: +420 321 205 303
Fax: +420 381 521 247
E-mail: obchod@raselina.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pavla Kostohryzová - Květinářka

Nabízím kompletní služby v oboru floristky. Ke každému zákazníkovi přistupuji individuálně a snažím se splnit zakázky tak, aby předčily Vaše očekávání. Vytvořím květinové výzdoby a dekorace do hotelů, penzionů, do firem i úřadů. Zabývám se svatební výzdobou, včetně poskytnutí květinové poradny.

Luděk Neubauer - Zahradnictví

Zabýváme se prodejem balkonových květin, letniček a sadby zeleniny. V létě a na podzim pěstujeme a prodáváme odrůdy chryzantém, vřesů a dalších dekorativních sezónních rostlin. Dodáváme květinovou výzdobu do firem, hotelů i restaurací. Další naší činností je chov a prodej akvarijních rybek a realizace akvárií.

Jiří Mík

Nabízíme úklidové služby pro byty, panelové domy i pro komerční prostory. Provádíme také strojové čištění garáží, vyklízecí práce, čištění koberců, mytí oken, technickou správu budov, službu domovníka, obsluhu plynových kotelen, na vaší zahradě posekáme trávu a zastřihneme keře. Dále nabízíme služby hodinového manžela. Pro úplnost služeb nabízíme i možnost dopravy zakoupeného zboží do vašeho bytu.