• Detail firmy

RAILMAR AGENCY LTD, s .r.o.

Základní popis

Pronájem speciálních vagónů - Logistika, nájmy a pronájmy speciálních dopravních prostředků, zejména železničních vagónů a speciálních kontejnerů

Adresa

Průběžná 387/41
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48113697
DIČ:  CZ48113697

Výrobky, činnosti

Leasing speciálních dopravních prostředků

Kontaktní údaje

Fax: +420 274 821 813
E-mail: railmar@railmar.cz

Kontaktní osoba

Bohumil Kotlík, jednatel

Luděk Slabý - Prokurista

Ing. Bohumil Kotlík

Telefon: +420 274 772 101
E-mail: railmar@railmar.cz
Další firmy v oboru

C.S.I. Logistics s.r.o.

Zaměřujeme se na interim management, logistické projekty od návrhu až po realizaci, nastavení procesů skladu, logistická školení, vedení účetnictví, daňové poradenství a mnoho dalšího.

MS TRANSPORT, s.r.o.

Poskytujeme komplexní dopravní a spediční služby. Nabízíme nákladní autodopravu na míru Vašim požadavkům. Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní nákladní autodopravu, mezinárodní a vnitrostátní zasilatelství, mezinárodní a vnitrostátní kusové zásilky, mezinárodní a vnitrostátní celovozové zásilky či expresní přepravu kusových a paletových zásilek. To vše 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

O.T.E.C. CR, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Zajišťujeme export a import zásilek po celém světě, a to všemi druhy dopravy - silniční, leteckou i námořní. Přepravujeme široký sortiment zboží včetně nebezpečného, podléhajícího ADR i nadrozměrného. Součásti nabízených služeb je spediční činnost, zajištění skladových prostor či celní deklarace. Neváhejte nás kontaktovat!