• Detail firmy

VČE - montáže, a.s.

Základní popis

Projektujeme a dodáváme elektrická zařízení, montujeme a opravujeme elektroenergetická zařízení a stavby na napěťových hladinách VVN, VN, NN.

Adresa

Arnošta z Pardubic 2082
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25938746
DIČ:  CZ25938746

Výrobky, činnosti

Rozvodná a elektroenergetická zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 462 112 711
Fax: +420 462 112 708
E-mail: info@vcem.cz
WWW: www.vcem.cz

Kontaktní osoba

Ing. František Čupr - Předseda představenstva

Miroslav Janiš - Manažer projektu

Další firmy v oboru

EFACEC PRAHA s.r.o.

Poskytujeme kompletní poradenství, projekci, dodávku a instalaci elektrotechnických a elektronických zařízení. Nabízíme fotovoltaické elektrárny na klíč, olejové a suché transformátory, spínací přístroje VN, řídicí systémy v energetice, digitální ochranné terminály, bezvýpadkové zdroje, automatizované sklady, dopravní systémy pro letiště a mnoho dalšího.

BIOMAR Marcin Biechowski

Jsme společnost zabývající se Instalatorstwa fotovoltaiku a solární kolektory. Naše společnost je známá pro zavádění obnovitelných zdrojů energie. Rádi bychom, aby se ve vaší domácnosti nastala šetří energii. Neustále rozvíjí své aktivity. Máme skupinu důvěryhodných a spokojených zákazníků v celé polské, jakož i za jejími hranicemi. Zveme vás ke spolupráci.

Bech-Akku-Power baterie s.r.o.

Nabízíme vývoj, výrobu a prodej akumulátorů Ni-Cd, Ni-MH a Li-Ion, nabíječek akumulátorů, montážních svítilen a různých elektronických modulů. Provádíme odborné repase akumulátorů.