• Detail firmy

VF a. s.

Adresa

Nám. Míru 50
679 21 Černá Hora

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25532219
DIČ:  CZ25532219
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  500
Roční obrat:  101000000

Výrobky, činnosti

Zabezpečovací systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 428 611
Fax: +420 516 428 610
E-mail: automatizace@vf.cz
E-mail: office@vf.cz
WWW: www.vf.cz

Kontaktní osoba

Ing. Radim Hlavička, MBA

Miroslav Mrtvý - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.

ALFA TEST STEEL s.r.o.

Provádíme nedestruktivní zkoušky materiálů, polotovarů a částí zařízení nejen pro jadernou energetiku. Realizujeme zkoušky prozařovací, magnetické, ultrazvukové, vizuální a penetrační. Jsme schopni provádět vstupní, mezioperační a nedestruktivní zkoušky základních materiálů, polotovarů a částí zařízení. Vše provádí kvalifikovaný personál podle požadavků EN ISO a ASTM.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.