• Detail firmy

VM - VÁCLAV MEŠEK

Základní popis

Dodáváme a montujeme garážová vrata, brány, závory, rolety a markýzy, včetně pohonů a ovládání. Nově i hliníkové brány a požární rolovací vrata až EW60. Kalkulace on-line.

Adresa

šafaříkova 4195
430 01 Chomutov

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64010414
DIČ:  CZ7012102471
Rok založení:  1996
Roční obrat:  1500000

Výrobky, činnosti

Garážová vrata

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 403 558
Fax: +420 474 622 444
E-mail: mesek@ida.cz
WWW: www.mesek.cz
Další firmy v oboru

FISH-COM CZ, s.r.o.

Zabýváme se prodejem a montáží stínící techniky jako jsou žaluzie, rolety, markýzy a garnýže. Poskytujeme služby v oblasti instalatérství. Zajišťujeme prodej, pronájem a koupi nemovitostí včetně poradenské činnosti v oblasti realit. Součástí našeho podnikání je i projektová kancelář.

Karel Doubek

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrábíme schodiště, interiérové dveře, obložky, kuchyňské linky, vestavěné skříně a další nábytek. Pracujeme především s masivním dřevem, ale používáme i lamino a jiné materiály. Povrchové úpravy provádíme dle přání zákazníka. Vyrábíme i atypický nábytek. Neváhejte nás kontaktovat. Garantujeme 100% kvalitu a spokojenost.

GARDINIA Home Decor CR spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávku výrobků na zavěšení záclon a stínící techniky. Nabízíme papírové, textilní či přírodní shrnovací rolety, horizontální žaluzie, látkové plisé žaluzie, vertikální lamelové žaluzie, bambusové rolety a japonské roletové stěny. Dodáváme veškeré příslušenství, jako jsou záclonové kolejničky, vitrážní tyčky, záclonové lanka, záclonové tyče, dekorační spony apod.