• Detail firmy

ABSTRACT, s.r.o.

Základní popis

Provoz internetového serveru zabývající se bydlením a stavebnictvím. ABSTRACT s.r.o. působí na českém internetu již čtyři roky. Internet pro nás není technologií, ale způsobem myšlení. "Full service" chápeme jako trvalou marketingovou, informační...

Adresa

Veveří 2581/102
616 00 Brno - Žabovřesky

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25552406
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  4

Výrobky, činnosti

Webdesign

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 592 484
Mobil: +420 603 840 072
E-mail: moravek@abstract.cz
WWW: www.abstract.cz

Kontaktní osoba

Josef Morávek - Ředitel

Další firmy v oboru

SB KOMPLET

Zaměřujeme se na vývoj a dodávku firemních informačních systémů a firemních modulů pro firmy, podnikatele i živnostníky. Nabízíme mzdové systémy, manažerské moduly, systémy skladového hospodářství, účetní moduly, firemní účetní moduly, systémy pro podnikatele, fakturační moduly apod. Zároveň poskytujeme pronájem konferenční místnosti či zasedací místnosti.

E-kom Promotion, s.r.o.

Zbýváme se komplexním řešením internetové propagace. Specializujeme se především na internetovou reklamu a marketing. Zpracujeme analýzy, vhodným marketingovým mixem zvýšíme prodej, navrhneme Vám firemní nebo obalový design a zaměříme se i na UX design. Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek, aplikací na míru a zakládáme si na individuálním přístupu a budování vztahu se zákazníky.

Argutec, s.r.o.

Našim posláním je vyvinout pro Vaši společnost systém strojového vidění s vysokým stupněm inovace, bezproblémově integrovaný do Vašeho výrobního procesu. Naše hodnoty jsou: radost z možnosti tvořit, spokojenost zákazníka, kreativita a odlišnost našich řešení.