• Detail firmy

ProDos s.r.o.

Základní popis

Poskytované služby a produkty: IS NEFRIS- Nefrologický informační systém(Zdravotnictví) IS PROFIS-IS firemních aktivit(malé a střední i velké firmy) Zakázková tvorba softwaru na míru Dodávky HW, síť.řešení,PC,vybavení učeben,IT poradenství

Adresa

Kostelní 6
518 01 Dobruška

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45536821
DIČ:  CZ45536821

Výrobky, činnosti

Informační systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 494 623 994
Mobil: +420 602 248 493
Fax: +420 494 622 702
E-mail: info@prodos.cz
E-mail: vasicek@prodos.cz
WWW: www.prodos.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Jarkovský - Jednatel

Další firmy v oboru

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.

VT PROJECT s.r.o.

Jsme systémový integrátor projekční, prezentační a audiovizuální techniky. Naše portfolio služeb zahrnuje instalaci, servis a také prodej a pronájem techniky. Specializujeme se na ozvučení interiérů. Máme dlouholeté zkušenosti a jsme opravdovými profesionály v oboru. Kontaktujte nás, věříme, že budete s našimi službami a produkty maximálně spokojeni, jako množství klientů před Vámi.

TECHNOLOGY - GARAGE, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem vybavení AUTO - PNEU servisů, STK, dílen. Nabízíme zvedáky, stojany, podpěry, myčky kol, testery brzd a tlumičů, odsávače výfukových plynů, ruční nářadí, montážní vozíky, přístroje na měření geometrie kol, startovací zdroje a mnoho dalšího.