• Detail firmy

PRO - SERVIS s.r.o.

Základní popis

Firma byla založena v roce 1990 jako sdružení podnikatelů se zaměřením na servis kancelářské techniky, zejména pak na kopírovací stroje téměř všech značek.

Adresa

Na Březince 23
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60470216
DIČ:  CZ60470216
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  3

Výrobky, činnosti

Spotřební materiály pro kancelářskou a výpočetní techniku

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 367 133
E-mail: durdil@pro-servis.cz
WWW: www.pro-servis.cz

Kontaktní osoba

Pavel Durdil - Ředitel

Další firmy v oboru

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

Aston - služby v ekologii s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti ekologie. Provádíme likvidace nebezpečných odpadů, azbestu i recyklaci druhotných surovin. Zajišťujeme čištění kanalizace, revize jímek a nádrží, sanace a rekultivace starých zátěží.