• Detail firmy

MERKAT spol. s r.o.

Základní popis

Výroba laboratorního skla, porcelánu, plastu, přístrojů a filtračního materiálu.

Adresa

S. K. Neumanna 1316
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15049922
DIČ:  CZ15049922
Rok založení:  1991

Výrobky, činnosti

Velkoobchod s laboratorním a technickým sklem

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 670 700
Mobil: +420 777 848 765
Fax: +420 466 670 506
E-mail: pisa@merkat.cz
E-mail: odbyt@merkat.cz
WWW: www.merkat.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Jiří Píša

Další firmy v oboru

ELEKTRO KSK spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním nerezových materiálů na tvářecích lisovacích strojích kde výrobky převážně slouží jako polotovary při výrobě kondenzátorů v elektrotechnickém průmyslu. Dále se specializujeme na elektromontážní práce, průmyslové a domovní instalace, opravy a údržbu elektrických strojů a zařízení, opravy elektromotorů, elektrického ručního nářadí, domácích spotřebičů, prodej el. materiálu.

TRINOM, spol. s r. o.

Naše společnost se věnuje kompletním službám v oboru vzduchotechniky. V současné době zajišťujeme prodej, montáž, projekci vzduchotechniky, až po provozní servis. Zajišťujeme také opravy starší vzduchotechniky. Provádíme montáž klimatizace a tepelných čerpadel.

KRAZZER s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti odpadového hospodářství. Provozujeme kanalizace a čističky odpadních vod. Poskytujeme poradenství v oblasti ekologie a provádíme audity nebo zkoušky těsnosti jímek a kanalizací. Likvidujeme odpad, zajišťujeme vývoz žump a septiků. Vykupujeme suroviny jako je olej, železo a barevné kovy, papír a plasty.