• Detail firmy

CENTREX CZ spol. s r.o.

Základní popis

Nabídka stolařského a stavebního řeziva, přístrojů pro měření vlhkosti, přípravků i frézek pro výrobu schodů, vakuových pytlů, styčníkových desek.

Adresa

Vítězná 1228/13
696 01 Rohatec

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60729597

Výrobky, činnosti

Stavební a truhlářské řezivo

smrk, borovice, buk, dub, javor, jasan, olše, jilm, třešeň, ořech.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 518 359 873
Telefon: +420 518 359 869
Fax: +420 518 359 869
E-mail: info@centrex.cz
WWW: www.centrex.cz

Kontaktní osoba

Antonín Růžička - Jednatel

Mobil: 602 711 117

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SOKOLA Group s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku. Vyrábíme vestavěné skříně, dětské a studentské pokoje, obývací stěny, ložnice, kancelářský nábytek, kuchyňský nábytek a mnoho dalšího. Zajišťujeme zakázkové práce pro nábytkářský průmysl.

ZETO group s.r.o

Zajišťujeme kompletní truhlářské a stolařské práce na zakázku. Provádíme formátování velkoplošných materiálů, výrobu nábytkových dílů, výrobu nábytkových dvířek, zpracování návrhů interiérů, olepování hran ABS apod. Dodáváme kvalitní materiály pro výrobu nábytku, plošné materiály, laminátové desky, kuchyňské pracovní desky a mnoho dalšího.

Josef VLACH

Zajišťujeme dodávky stavebního a truhlářského řeziva. Prodáváme řezivo jehličnaté i listnaté, obkladové a podlahové palubky, lišty, OSB, QSB a další. Námi dodávané řezivo je v prvotřídní kvalitě, vyrobeno z kulatiny I. a II. jakostní třídy, výhradně z ČR. Při výrobě používáme klasické i moderní technologie a postupy. Zboží, které nemáme skladem, lze objednat. V případě zájmu zajistíme i dopravu.