• Detail firmy

AUTOPLACHTY SPEKTRUM s.r.o.

Základní popis

Společnost Autoplachty Spektrum s.r.o. je českým výrobcem autoplachet, veletržních stanů, párty stanů, cirkusových stanů, hal, transparentů, billboardů a reklamních potisků s dlouholetou zkušeností na tuzemském i zahraničním trhu.

Adresa

Tovární 16
696 01 Rohatec

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25544667
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  15

Výrobky, činnosti

Nápisy na autoplachty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 518 340 601
Telefon: +420 518 340 602
Mobil: +420 602 762 282
Fax: +420 518 340 601
E-mail: kozel@autoplachtyspektrum.cz
WWW: www.autoplachtyspektrum.cz

Kontaktní osoba

JAN KOZEL - Jednatel

LUDMILA KOZLOVÁ - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.

MARAIS, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prezentace firem - reklamní kampaně, reklamní tiskoviny a akce. Organizujeme firemní akce a teambuildingy na míru, pronajímáme lodě a jachty po celém světě a zajišťujeme kapitánské a jachtingové kurzy.

ADMOVE s.r.o.

Specializujeme se na pojízdnou reklamu - kolo s reklamním vozíkem, přívěsný vozík s billboardem, automobil s billboardem. Realizujeme zakázkovou výrobu oblečení pro firmy, sportovní kluby, závodní týmy apod.