• Detail firmy

Lichtgitter CZ spol. s r.o.

Základní popis

Výrobky, činnosti     Rošty         podlahové rošty         fasádní rošty         schodišťové stupně         točitá schodiště     Plechové profily         žebříkové příčky

Adresa

U lékárny 1
735 35 Horní Suchá

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60320371
DIČ:  CZ60320371

Výrobky, činnosti

Podlahové rošty

Kontaktní údaje

Telefon: 596 496 511
Fax: 596 496 538
E-mail: obchod@lichtgitter.cz
WWW: www.lichtgitter.cz

Kontaktní osoba

Pavel Bandík - Prokurista

Telefon: 596 496 521
Mobil: 602 552 110
Fax: 596 496 538
Další firmy v oboru

VSS s.r.o.

Zabýváme se prodejem plastů a plastových polotovarů (desky a tyče) - polyamid, silon, plexisklo, polykarbonát - komůrkový i plný včetně trapézových a vlnitých profilů, teflon, polytan, vulkolan, elastomer, PE, PP, PVC (duroplast), kartit, textit, sklotextit. Dále prodáváme pryž v rolích i deskách, hadice a další. Provádíme také dělení materiálů na požadované rozměry dle požadavků zákazníků.

Milan Šindler - stolařství

Společnost pana Šindlera se zabývá dřevařskou výrobou na zakázku. Vše vyrábí dle požadavku svých zákazníku. Nabízí Vám výrobu dřevěných-samonosných schodišť, případně v kombinaci se sklem a kovem, obkladů betonových schodišť, nábytku ze dřeva, ekologického nábytku do dětských pokojů, vestavěného nábytku, kuchyňských linek a dalších. Zajišťuje také počítačové vizualizace.

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.