• Detail firmy

Zdeněk Musil DUO STYL

Základní popis

Čistící a úklidové stroje.Dodávka a montáž kompletního systému centrálního vysávání na klíč, vypracování rozpočtů a projektů, odborná pomoc projektantům, velkoobchodní dodávky trubního materiálu a sacích jednotek DUOVAC, maloobchodní dodávky

Adresa

Wolkerova 9
460 01 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44602430
DIČ:  CZ470930033
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  1

Výrobky, činnosti

Centrální vysavače

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 858 830
Mobil: +420 602 824 934
E-mail: v.musil@duostyl.cz
WWW: duostyl.cz
Další firmy v oboru

Chemická obchodní společnost s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti úpravy a čištění technologických vod, a to od projekce, přes dodávky, až po servis. Navrhujeme optimální řešení na ochranu vody proti korozi, tvorbě usazenin či růstu biologie. Díky moderní technologii a postupům i dlouholeté praxi v oboru garantujeme dlouhou životnost Vašeho provozu a rychlou návratnost investic.

GreenClean s.r.o.

Specializujeme se na poskytování úklidových služeb pro firmy, kanceláře, administrativní prostory či společné vnitřní i venkovní prostory. Nabízíme jednorázové generální úklidy, pravidelné generální úklidy či standardní pravidelné úklidy dle rozsahu, který určí klient. Zajišťujeme ekologické provozní služby a environmentální poradenství. Dodáváme ekologické mycí a čistící prostředky.

PPHiU "SOLVENT" Spółka z o.o.

PPHiU "rozpouštědlo" je výrobcem rozpouštědel pro tiskařské barvy, také produkuje tekutiny pro autoskel, prací a čisticí prostředky podle vlastních receptů, stejně jako zákazníka.