• Detail firmy

MEGACORP - Plus, s.r.o.

Základní popis

Jsme výrobci stavebních kovových zárubní, ocelových dveří a vrat. Nabízíme zakázkovou činnost: CNC zpracování plechů, strojní obrábění a výrobu O.K.

Adresa

Hranická 455
756 43 Kelč

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26808099
DIČ:  CZ26808099
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  50
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce
  • Export

Výrobky, činnosti

Kooperační práce a zakázková činnost

Komplexní CNC zpracování plechů, strojní obrábění a výroba ocelových konstrukcí. Specifickou činností je tzv. průmyslové stěhování na klíč. Jsme schopni nabídnout zákazníkovi kompletní přemístění technolog. celků, z bodu A do bodu B, celosvětově.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 641 112
Mobil: +420 608 830 978
Fax: +420 571 641 139
E-mail: info@megacorp.cz
WWW: www.megacorp.cz

Kontaktní osoba

František Janča - Majitel

E-mail: janca@megacorp.cz

Ing. Petr Mizera - Jednatel

E-mail: mizera@megacorp.cz

Roman Janča

E-mail: roman.janca@megacorp.cz
Další firmy v oboru

Martin Pšenica - Kovoobrábění Marťas

Provádíme klasické a CNC soustružení (poháněné stroje). Zajišťujeme především výrobu obrobků menších rozměrů a sériovou výrobu. Naše dílna se nachází v Zubří v okrese Vsetín.

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

REMO CZ Tlumačov, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a dodávku jeřábů a zdvihacích zařízení. Specializujeme se na jejich výrobu, montáž, záruční i pozáruční servis, opravy a další. V nabídce máme mostové, sloupové, portálové a další jeřáby. Dodáváme kladkostroje a komponenty ke zdvihacím zařízením. Provádíme inspekce, revizní zkoušky nebo školení jeřábníků a vazačů.