• Detail firmy

ZET SERVIS CZ s.r.o.

Základní popis

Zaměřujeme se na dodávky elektromotorů ve výkonovém spektru 2W - 200 kW, elektromotorů pro dentální techniku, převodovek, snímačů otáček a otáčkových relé, dodávky příslušenství a náhradních dílů. Opravy tvářecí techniky a výroba a náhr. dílů.

Adresa

Družstevní 568
549 01 Nové Město nad Metují

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25287796
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Pojistky, vložky pojistek, tavné vložky pojistek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 491 470 217
Telefon: +420 499 849 107
Mobil: +420 724 283 131
WWW: www.zetservis.com

Kontaktní osoba

Miloslav Ptačin - Jednatel

Další firmy v oboru

KOVAZ s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a servis hydrauliky a pneumatiky. V naší nabídce naleznete hadice, rychlospojky, multispojky, šroubení, rozvaděče elektřiny, proporcionální DC ventily, hladinoměry, elektronická teplotní čidla, lisy na hadice, zařízení pro čištění trubek a mnoho dalšího.

PŘEVODOVKY - Jaroslav Kastner

Nabízíme kompletní služby v oblasti prodeje a oprav manuálních převodovek. Zajišťujeme opravy manuálních převodovek, výměny převodovek, servis manuálních převodovek, repase manuálních převodovek. Převodovky dodáváme pro osobní i nákladní a užitková vozidla. Zajistíme také veškeré náhradní díly k převodovkám.

Pavel Kejla

Specializujeme se na oblast svařovací techniky. Zajišťujeme prodej svařovacích strojů a zařízení včetně veškerého příslušenství. Nabízíme hořáky, řezné, brusné a lamelové kotouče, svařovací kabely, ochranné svařovací pomůcky a mnoho jiného. Naše služby zahrnují rovněž opravy a záruční i pozáruční servis svářeček či odborné poradenství k námi nabízenému zboží. Neváhejte nás kontaktovat!