• Detail firmy

NOVOMĚSTSKÝ PIVOVAR s.r.o. - CREATIVE catering

Základní popis

Nabízíme firmám, institucím i jednotlivcům komplexní zajištění cateringových služeb, bez zbytečných stresových, finančních i časových zátěží. Realizace cateringových specialit včetně doprovodných služeb a servisu pro svatby, párty.

Adresa

Vodičkova 682/20
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45276846

Výrobky, činnosti

služby

Nabízíme firmám, institucím i jednotlivcům komplexní zajištění cateringových služeb, bez zbytečných stresových, finančních i časových zátěží.

Kontaktní údaje

E-mail: info@creative-catering.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Krulich - Jednatel

Telefon: +420 225 116 111
Mobil: +420 602 373 888

Jitka Sedlmajerová - Marketingový ředitel

Mobil: +420 602 523 050
E-mail: info@creative-catering.cz
WWW: www.creative-catering.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ČEZPROKA s. r. o.

Specializujeme se na cestování a dovolené na míru. Nabízíme služby pro firmy nebo jednotlivce. Vždy dle přání a požadavků navrhneme ideální dovolenou nebo teambuildingovou akci.

U Vejdů, s.r.o.

Rodinná restaurace v Praze na Vinohradech s možností pořádání rodinných oslav, firemních akcí a večírků. Zajišťujeme kompletní cateringové služby. Čepujeme české pivo a vaříme z kvalitních surovin.

HOTEL ČECHIE Praha, a.s.

Vedeme 4-hvězdičkový hotel s wellness a bohatým sportovním vyžitím. 4-hvězdičkový hotel na Praze 8 nabízí ubytování v standardních i nadstandardních pokojích a hotelových apartmánech. V areálu hotelu se nachází krytá tenisová hala, bazén s protiproudem, klimatizované fitness, golfová hala i prostory pro squash. Organizujeme firemní konference na klíč. Pořádáme golfové kurzy.