• Detail firmy

ADORE s.r.o.

Základní popis

Společnost ADORE s.r.o. nabízí od roku 2002 registrovaným reklamním agenturám a velkoobchodům, široký sortiment plastových a kovových per, dárkových sad a luxusních per.

Adresa

Nedokončená 363
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26305453
DIČ:  CZ26305453

Výrobky, činnosti

Laserová značení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 701 865
Telefon: +420 272 702 362
E-mail: adore@adore-praha.cz
WWW: www.adore-praha.cz

Kontaktní osoba

Gabriel Izsák - Jednatel

Další firmy v oboru

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.

Tiskárna Kaliba, spol. s r.o.

Poskytujeme služby ofsetové archové tiskárny a knihařství. Nabízíme kompletní výrobu včetně grafického zpracování. Dodáváme vizitky, letáky, plakáty, brožury nebo propagační materiály.

BETIS spol. s r.o.

Nabízíme kompletní marketingové, polygrafické, reklamní a grafické služby. Zajišťujeme grafické návrhy reklamy, potisk reklamních předmětů, tisk barevných plakátů, tisk barevných letáků, velkoplošný digitální tisk, tisk velkoformátové reklamy, tisk jednobarevných letáků, ofsetový tisk plakátů, tisk publikací, katalogů a brožur. Realizujeme digitální i ofsetový tisk.