• Detail firmy

NNB SYSTEM, s.r.o.

Základní popis

Prodej bezkontaktního identifikačního systému na evidenci docházky, kontrolu přístupu, vjezdů a výjezdů, řízení chovu užitkových zvířat

Adresa

Na rolích 654/6
141 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25065840

Výrobky, činnosti

BEZKONTAKTNĺ IDENTIFIKAČNĺ SYSTÉMY

Kontaktní údaje

Telefon: 241 480 586
E-mail: nnbsys@nnbsys.cz

Kontaktní osoba

Rastislav Janíček - Jednatel

Mobil: +420 737 283 045

Karel Brabec - Jednatel

Mobil: +420 737 283 042
Další firmy v oboru

ELSECCO - Electronic Security & Consulting s.r.o.

Nabízíme elektrické zabezpečovací systémy EZS, kamerové systémy CCTV, systémy kontroly vstupu ACCESS, elektrické požární signalizace EPS, domácí telefony a ochranu obvodu. Dodáváme monitorovací kamerové systémy, poplašné systémy, venkovní bezpečnostní kamery, identifikační přístupové systémy, tísňové systémy, protipožární zabezpečení staveb, systémy evidence docházky apod.

PATRON-A s.r.o.

Poskytujeme detektivní a bezpečnostní služby. Nabízíme instalace, revize a servis zabezpečovacích systémů, fyzickou ostrahu osob a majetku, ostrahu průmyslových objektů, převoz zásilek hotovosti a cenin, detektivní sledování osob, zajišťování důkazních materiálů, prokázání nevěry a mnoho dalšího. Pořádáme také střelecké kurzy pro skupiny i jednotlivce. Umožňujeme také firemní akce na střelnici.

GREVIS a. s.

Výstavba a servis telekomunikačních sítí na klíč. Údržba a servis STA, slaboproudé rozvody. Provádíme zemní a výkopové práce, přípojky kanalizace, vody, plynu a nn. Opravy komunikací.