• Detail firmy

CEMA a.s.

Adresa

Gen. Sochora 705
674 01 Třebíč

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65277406
DIČ:  CZ65277406
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Koncová zařízení telekomunikační techniky

Kontaktní údaje

Fax: +420 568 820 256
E-mail: info@cema.cz
WWW: www.cema.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Beneš - Obchodní reprezentant

ing. Jaroslav Repta - Předseda představenstva

Petr Nováček

Telefon: 568 820 255
Další firmy v oboru

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

ELVIS

Specializujeme se na výrobu, vývoj a prodej turniketových odbavovacích systémů, elektronických parkovacích automatů, docházkových systémů, přístupových systémů, automatických pokladen, bezkontaktních karet, náramků a jiných identifikačních médií. Naše identifikační a odbavovací systémy se hodí pro využití ve ski parcích, zábavních parcích, sportovištích, parkovištích, průmyslových areálech apod.

MICROTECH CZ s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti dodávky a montáže bezpečnostních a řídicích systémů. Nabízíme integrované hotelové systémy, protipožární systémy na míru, elektronické bezpečnostní systémy, instalace elektrorozvodů, servis a revize elektro zařízení, přístupové systémy, projekce slaboproudu a silnoproudu, nouzové zvukové systémy, vnější a vnitřní silnoproudé rozvody, požární ucpávky apod.